ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLI

Jestem ratownikiem WOPR od 19 lat. Nauką pływania zajmuję się zawodowo od ponad 15 lat. Jest to moja pasja i sposób na życie. Przez wiele lat wypracowałem swój indywidualny styl prowadzenia zajęć. Rozumiem zachowanie dzieci, młodzieży i dorosłych w wodzie. Wiem w jaki sposób nauczyć pływać osoby, które boją się wody i mają przed nią lęk. Potrafię temu zaradzić, prowadząc zajęcia w taki sposób aby czuły się bezpieczne i zrelaksowane. Przez ostatnie klika lat prowadziłem zajęcia z przedszkolakami z:

  • U Smoka co buja w obłokach
  • Mali Olimpijczycy
  • Łączka Bączka
  • Chatka Małolatka
  • Niezapominajka
  • Little Jumbo
  • I inne

Propozycja współpracy:
Chciałbym zaoferować prowadzenie zajęć z nauki pływania dla dzieci z przedszkoli prywatnych. Zajęcia tego typu idealnie wpływają na początkowy rozwój dziecka: układ kostny, układ mięśniowy. Korygują wady postawy, płaskostopie, zmniejsza otyłość. Kolejną zaletą jest to, że dzieci po tych zajęciach czują się swobodniej w wodzie.
Bardzo chętnie wezmę udział w zebraniach z rodzicami, aby opowiedzieć o lekcjach pływania.

Miejsce prowadzenia zajęć:

Cena:
200zł. brutto za zajęcia od grupy. Bez względu od ilości osób. Grupa liczyć może max 12 osób. Cena nie obejmuje transportu dzieci z przedszkola na pływalnię i powrotem.